DOBROVOLNĚ JSME ZRŮŽOVĚLI

Mgr. Daniela Kozůbková

, neboť jsme se s chutí zapojili do celoškolní akce RŮŽOVÝ VALENTÝNSKÝ DEN. Většina z nás měla na sobě alespoň kousek růžového oblečení.

Mezi opakovaným řešením problémů se vztahy mezi lidmi a s chováním dětí k sobě navzájem byl den 14. 2. 2024 příjemný růžový záblesk toho dobrého.

Hledali jsme někoho ve škole či doma, komu bychom rádi napsali, jak je pro nás v životě důležitý, jak si ho vážíme, jakou radost nám do života přináší.

Svou „valentýnkou“ jsme tak mohli potěšit někoho stejně příjemně jako to udělala paní učitelka Slámová, která celý projekt připravila i realizovala a obdarovala mnohé tolik symbolickou růžovou růží.

Děkujeme a věříme, že ona „růžová nálada“ v nás ještě dlouho přetrvá …

Ten, kdo nedokázal nikoho pro svou „valentýnku“ objevit, dokončil práci na plakátu k projektu „JESENÍKY ZA HUMNY“.